FAQ

Неправда. Стандартний експлуатаційний термін для ортопедичних матраців - 10 років. До слова, виріб може втратити первинні властивості набагато раніше: все залежить від матеріалів виготовлення і акуратності користувача. Деякі матраци схильні деформуватися і злежуватися вже через кілька років використання. Інші ж, в свою чергу, зберігають первозданний вигляд 10 років і навіть довше.

Неправда. Висота виробу зовсім не служить індикатором його якості та надійності. Якщо ортопедичний матрац тонше стандартних 15 см, це може створити не найкомфортніші умови, але очевидного дискомфорту не доставить. Насправді, особливої різниці між матрацами товщиною 15 або 20 см практично немає. Справа в тому, що левову частку навантаження на себе беруть саме "верхні" сантиметри вироби.

Неправда. Мода відпочивати на матрацах, нехтуючи підставою, зародилася в Японії і набула поширення в країнах Заходу близько півстоліття тому. На жаль, така практика дуже шкодить для здоров'я хребта: відсутність підстави не дозволяє матрацу "дихати". В результаті під виробом неминуче утвориться конденсат або грибок.

Неправда. Вибір матраца і матеріалів його виготовлення - строго індивідуальний процес, який залежить від особистих переваг користувача. У зв'язку з цим неможливо дати загальну рекомендацію по покупці певної моделі. З цієї причини виробники не встановлюють загальноприйнятих стандартів щодо ступеня жорсткості виробу.

Правда. Стандартні параметри ліжка в ширину складають від 140 до 180 см. Вибір відповідного розміру безпосередньо залежить від індивідуальних властивостей користувача: його зростання, ваги, комплекції. Оптимальну довжину можна легко визначити по зростанню користувача, додавши до неї 20 см. Не менш важливий критерій вибору моделі - вага майбутнього власника матраца. Чим більше маса тіла користувача, тим ефективніше матрац повинен його підтримувати, що в першу чергу актуально для області сідниць і стегон. Правило працює і у зворотний бік: чим людина легше, тим м'якше має бути виріб, щоб підтримка не виявилася надмірною.

Зразковий термін служби матраца з використанням "Боннели" і пенополиуретана в якості наповнювача найнижчої цінової категорії складає не більше 3-5 років. Матраци з незалежним пружинним блоком прослужать Вам від 4 років і до 8 (хоча на пружини гарантія складає близько 10 років). Безпружинні матраци служать близько 10-12 років. Для того матрац прослужив довше треба дотримуватися усіх основних правил експлуатації : не сидіти постійно на одному краю матраца, перевертати раз на квартал і ін...


Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок
Консультант Лариса Консультант Лариса
×
Написати в Телеграм
Написати в Вайбер
Написати в ВоцАп
Написати листа
Подзвонити Life
Подзвонити Vodafone
Подзвонити Київстар