Подушки холлофайбер


Подушки холлофайбер

Як відомо, люди, що страждають астмою або алергією, часто не можуть користуватися аксесуарами для сну, що містять:

  • пух
  • перо
  • шерсть.

Саме для забезпечення комфорту сну таким людям були розроблені різні гіпоалергенні матеріали, одним з яких є холлофайбер. Сьогодні текстиль для сну, що містить даний матеріал, користується високим попитом.

Подушка холлофайбер, крім своїх гіпоалергенних властивостей, має ще й ортопедичними. За рахунок цього таку продукцію купують люди, що страждають остеохондрозом та іншими захворюваннями хребта та м'язів. Подушка холлофайбер може використовуватися і в якості профілактики перелічених недуг.

Подушки холлофайбер в «Магдек» - це вигідно

Зазирнувши на сторінки нашого електронного каталога, ви переконаєтеся в тому, що асортимент тут дуже багатий, а ціни досить доступні. Чи потрібна вам подушка холлофайбер або будь-яка інша продукція, в «Магдек» ви придбаєте її за вартістю нижче, ніж у багатьох інших магазинах з аналогічним профілем.

У нас працюють тільки висококваліфіковані фахівці, здатні відповісти на будь-які запитання покупців про продукцію. Також ми надаємо знижку в розмірі 3% у разі купівлі на суму від 3000 грн. одночасно, а при повторному зверненні - 5%.


Порівняння товарів (0)Наш выбор!!!
Tencel Breckle
Tencel Breckle
Наповнення: Силиконизированное волокно (Tencel)Розмір: 50х70Чехол: Микрофибра

1 545 грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)
0
false
false
true
Вилучити
Змінити