Дивани недорого зі складу в Києві


Дивани недорого зі складу в Києві

Комоди недорого в інтернет магазині меблів "Магдек"

Комод – це один з атрибутів нашого життя, що має тривалу історію розвитку. «Прабатьком» комода був звичайний скриня, використовуваний для зберігання речей ще в далекі часи. Головним недоліком скрині було незручність діставати речі, які знаходилися в самому низу, але прагнення людини до підвищеного комфорту призводить до створення висувних ящиків. Цей винахід дозволив значно підвищити практичність самого предмети меблів і привнести додатковий комфорт і зручність у використанні.

Перші комоди з'явилися на початку XVIII століття і, звичайно ж, у Франції, відомої законодавцеві моди і стали надзвичайно популярними у вищих шарах. Комоди володіли вишуканим зовнішнім виглядом, прикрашалися майстерною різьбою та інкрустацією, витонченою фурнітурою і вважалися атрибутом престижу та розкоші. З розвитком фабричного виробництва, до середини XIX століття, комод стає доступною практично всім верствам населення.

За свою історію дизайн комода зазнавав численні зміни від розкоші і помпезності рококо до простих і геометрично правильних форм мінімалізму, проте незмінним залишався основний фактор – зручність у використанні. Були часи забуття, але на сьогоднішній день комод все впевненіше повертає свої позиції, як невід'ємного і значущого предмета інтер'єру.

Комод в спальню або для передпокою - стильне і оргинальное рішення

Сучасні комоди володіють усім різноманіттям існуючих стилів. Зараз виробники пропонують дерев'яні комоди, виконані як у класичному, так і в сучасному стилях.

Розробляючи, образ класичного комода, дизайнери спираються на багатовікові традиції меблевого мистецтва, намагаючись відтворити атмосферу тієї чи іншої епохи, прикрашаючи комоди вишуканою різьбою, розкішною інкрустацією і чудовою обробкою.

Комоди в стилі модерн, навпаки, відрізняються простотою, правильністю форм, при цьому робиться акцент на використання в обробці неповторних деревних фактур і поєднання різноманітних кольорів.

Але який би стиль чи напрямок не були присутні в дизайні комода, головним залишаються його зручність і практичність, і це абсолютно зрозуміло, адже в перекладі з французької слово «commode» означає зручний. Саме тому ні одна з фабрик виробників меблів не обходить увагою цей чудовий і функціональний предмет інтер'єру, часто, представляючи в своїх колекціях жоден варіант комодів.


Порівняння товарів (0)Бесплатно по Украине
Лидер продаж!
Комод Вега Естелла
Комод Вега Естелла
Матеріал: Бук (щит, массив) Розмір: 850*785*545 мм Гарантія: 12 месяцев

5 290 грн.

2
24
3
Бесплатно по Украине
Лидер продаж!
Комод Тесса Эстелла
Комод Тесса Эстелла
Матеріал: Бук (щит, массив) Розмір: 850*785*520 мм Гарантія: 12 месяцев

4 930 грн.

2
24
3
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)
0
false
false
true
Вилучити
Змінити