Ліжка та матраци в розстрочку

Напевно, багатьом знайома неприємна ситуація, коли бажання придбати яку-небудь річ не збігається з фінансовими можливостями. Подібне не є великою проблемою, якщо мова йде про спонтанних бажаннях. Але як же бути, коли не вистачає коштів на дійсно потрібну річ? Під необхідним у побуті товарів можна віднести ортопедичний матрац, адже саме даний виріб безпосередньо впливає на якість сну. Відсутність грамотно облаштованого спального місця - прямий шлях до хронічної безсоння, поганого настрою і зниження працездатності.

На щастя, зовсім необов'язково відкладати покупку такої важливої речі в дальній ящик. У даній статті ми розповімо вам, як придбати якісний матрац в розстрочку.

Покупка в розстрочку: в чому її особливості?

купить матрас в рассрочкуЗавдяки розстрочення ви отримуєте можливість купити матрац, не розраховуючись за нього на місці. Платежі вносяться протягом декількох місяців або іншого терміну, встановленого договором. Найважливіше в цьому - відсутність необхідності виплачувати повну суму відразу.

Інше перевагу розстрочки - простота оформлення та комфортні умови погашення. Розстрочка є найбільш вигідним варіантом у випадках, коли вартість обраного вами товару значно перевищує наявний бюджет на покупку. Наприклад, ви має можливість оформити розстрочку лише на певну частину товару або його комплектуючі.

Багато хто задається питанням: хіба розстрочка чимось відрізняється від кредиту? Не варто плутати ці поняття, оскільки між ними є принципова різниця. Оформивши кредит, ви також отримуєте можливість вносити кошти поетапно, але з помітною переплатою або заставою.

Економія повинна бути економною?

Приймаючи рішення купити матрац в розстрочку, не варто зупинятися на самих бюджетних моделях. В даному випадку працює перевірене часом правило: купівля дешевого товару - для багатих людей. Матраци та аксесуари для сну хорошої якості просто не можуть коштувати дешево. У гонитві за дешевизною ви ризикуєте придбати абсолютно непотрібну річ. Не варто забувати, при оформленні кредиту ви вкладаєте кошти, які повинні окупитися. Куди більш розумний хід - зупинитися на моделях середньоціновий категорії.

Відстрочка платежу - завжди вірний хід?

Однозначної відповіді на дане питання немає і бути не може, адже все залежить від індивідуального стану і переваг кожного покупця. Однак напевно можна сказати тільки одне: розстрочка є відмінним підмогою у випадках, коли матрац потребує термінової заміни.

Розстрочка - це зручно!

Одне з важливих переваг даного способу купівлі - можливість оформлення розстрочки онлайн. Купівля оформляється у вигляді відстрочки платежу, після чого товар доставляється покупцю. При цьому слід враховувати, що право власності на придбану річ переходить покупцю тільки після погашення повної суми.

Чому варто купити ліжко або матрац в розстрочку (кредит)?

Наведемо лише деякі з переваг співпраці з нашим інтернет-магазином:

 • Купівля товарів на нашому сайті - завжди доступний, швидкий і зрозумілий процес. Сайт порадує вас зручною навігацією і чуйними онлайн-консультантами.
 • Для оформлення кредиту вам навіть не потрібно відриватися від екрану ноутбука - всі етапи процедури можна пройти на сайті або за телефоном.
 • Ціна товарів, зазначена в нашому каталозі, включає плату за розстрочку. Це означає, що ви не зіткнетеся з підводними каменями у вигляді прихованих і додаткових платежів.
 • Купівля товарів у розстрочку доступна як фізичним, так і юридичним особам.

1) Легка розстрочка від Альфа-банку*

Банк нових можливостей. Швидкий, зручний спосіб оформлення кредиту на дивані - сучасний спосіб купівлі товару, який економить Ваш час. Вам так сподобається купувати товари онлайн, що Ви просто не зможете зупинитися.

* Під сервісом "Легка розстрочка" мається на увазі кредит під 0,01одовых на строк до 24 місяців з щомісячним погашенням рівними частинами на увесь термін кредиту.

Сума кредитного ліміту - від 500 до 200 000 грн Термін, на який надається кредит за програмою "Легка розстрочка", складає від 3 до 24 місяців. Придбання товарів (послуг) за рахунок засобів кредитної лінії може здійснюватися Клієнтом без внесення первинного внеску. Якщо Клієнт скористався програмою "Легка розстрочка", реальна річна процентна ставка складає від 0,01% на термін від 3 до 24 місяців). Наприклад: у разі оформлення розстрочки за програмою "Легка розстрочка" строком на 6 місяців з сумою 6 000 грн платіж складає 1 000,02 грн в місяць. Щомісячна комісія від суми розстрочки - 0,00% на термін 6 місяців.

Легка розстрочка від Альфа-банку

2) Купівля частинами від Монобанк

Переваги "оплати частинами" за товар за програмою Monobank (АТ "Універсал Банк") очевидні:

 • оплата рівними частинами без комісій і прихованих платежів;
 • для оформлення розстрочки або кредиту не потрібно відвідування банку і надання додаткових документів;
 • розстрочку можна оформити через додаток Monobank : послуга поширюється на усі товари від 1000 грн- верхній поріг визначається розміром ліміту на розстрочку для кожного користувача індивідуально банком.

Перший платіж списується відразу, наступні автоматично - з кроком в один місяць аж до повної оплати товару. З додатковою інформацією про партнера Monobank (АТ "Універсал Банк") можна ознайомитися на офіційному сайті.

Купівля частинами від Монобанк

3) Оплата частинами Приватбанк

Умови кредиту/Тарифи

Максимальна сума кредиту 100 000 грн
Процентна ставка (від суми кредиту) 0,01% місяць
Термін договору до 24 місяців
Реальна річна процентна ставка 0,24%
Мінімальна сума першого внеску 12 грн

При списанні платежу з кредитних коштів карти "Універсальна" додатково списується комісія карти - 4%

Оплата частинами Приватбанк

4) Миттєва розстрочка Приватбанк

Умови кредиту/Тарифи

Максимальна сума кредиту 100 000 грн
Процентна ставка (від суми кредиту) 2,9% місяць
Термін договору до 24 місяців
Реальна річна процентна ставка 84,04%td>
Мінімальна сума першого внеску 20,70 грн

При списанні платежу з кредитних коштів карти "Універсальна" додатково списується комісія карти - 4%

Як скористатися?

 1. Безкоштовно отримаєте карту "Універсальна" Приватбанку.
 2. Упізнайте свій ліміт на покупки по кредиту "Оплата частинами" ("Миттєва розстрочка") в Приват24 (меню "Оплата частинами"), мобільних застосуваннях "Оплата частинами" і Приват24 або відправивши SMS- команду CHAST на номер 3700* ( 380920003700 - для SMS з-за кордону).
 3. Виберіть товар на нашому сайті.

* Альтернативні номери: 10060, 7660. Вартість SMS - згідно з тарифами вашого мобільного оператора.

Як зробити покупку частинами в Магдек?

Купити товар на виплат дуже просто:

 • Встановіть додаток відповідного банку на смартфон. Викачати його можна в сервісах App Store або Google Play;
 • Зайдіть на сайт Магдек і виберіть вподобаний товар;
 • Вибираючи варіант оплати натисніть "Купити в кредит", потім "Купівля частинами від Приватбанк, Альфа-банк або Монобанк (на ваш вибір) ";
 • Визначте тривалість розстрочки і суму кожного платежу;
 • Підтвердіть списання першої суми в мобільному застосуванні;
 • Усі наступні платежі списуватимуться з карти кожен місяць. І при цьому - ніяких відсотків і плати за обслуговування кредиту!

Чому вигідно купувати товар по системі "Оплата частинами"?

 1. Оплата товару частинами, без комісій. Навіть при оплаті в рахунок кредитних коштів.
 2. Немає обмежень по кількості товарів і договорів. Ви завжди можете докупати ще товарів в оплату частинами.
 3. Для оформлення не потрібно укладення договорів, або підписання документів.
 4. Підтвердження купівлі в додатку без паперових договорів. Просто миттєва відповідь через додаток - вжух, і товар вже у вас.
 5. Ви можете оплачувати навіть кредитними коштами. Комісія не списується при списанні щомісячного платежу в рахунок кредитних коштів.
 6. Після купівлі ви задоволені і в прекрасному настрої.

ПРЕДПРЕЖДЕНИЕ!

Для погашення заборгованості по кредиту клієнт доручає банку встановити регулярний платіж шляхом здійснення щомісячного списання грошових коштів з кредитної карти у розмірі платежу і в терміни, зафіксовані в чеку (здійснювати договірне списання). При цьому Клієнт зобов'язується підтримувати на кредитній карті залишок, достатній для виконання такого договірного списання, шляхом внесення грошових коштів на рахунок кредитної карти до дати, вказаної в чеку.

При неможливості застосувати договірне списання регулярного платежу з кредитної карти (бракує засобів/карта блокується та ін.) погашення заборгованості здійснюється клієнтом на окремий рахунок, що відкривається індивідуально під кожен кредит у момент виникнення простроченої заборгованості і стає новим джерелом погашення кредиту.

Регулярний платіж (тіло і відсотки), який не був списаний в строк, вказаний в договорі, через нестачу засобів у момент списання банком регулярного платежу, вважається простроченим починаючи з наступного дня.

При настанні простроченої заборгованості по кредиту нараховується пеня у розмірі 15% річних від суми простроченої заборгованості (не більше подвійної облікової ставки НБУ). Пеня нараховується за кожен день прострочення виконання.

Пеня нараховується у разі прострочення платежу в період терміну дії договору. Після закінчення терміну дії договору у разі його не погашення пеня не нараховується.

У разі прострочення останнього платежу по графіку за договором застосовується відповідальність згідно ст. 625 ГКУ. Розмір відповідальності - 10% річних від суми простроченого тіла і прострочених відсотків по кредиту.

Також у нашому інтернет магазину стала доступна можливість покупки товарів ОПЛАТОЮ ЧАСТИНАМИ ВІД МОНОБАНК ДО 6 ПЛАТЕЖІВ БЕЗ КОМІСІЇ ТА ПЕРЕПЛАТИ ДОКЛАДНІШЕ ПРО УМОВИ ЧИТАЙТЕ ТУТ.

Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок
Консультант Лариса Консультант Лариса
×
Написати в Телеграм
Написати в Вайбер
Написати в ВоцАп
Написати листа
Подзвонити Life
Подзвонити Vodafone
Подзвонити Київстар