Односторонні матраци


Односторонні матраци

Однією з найбільш затребуваних аксесуарів для сну є матрац. Умовно всі матраци можна поділити на двосторонні та односторонні. Характеристики цих категорій суттєво відрізняються як за характеристиками, так і за вартістю.

Односторонні матраци є прекрасною альтернативою двостороннього матраца. Як правило застосовують односторонні матраци для невисоких ліжок. Так само з допомогою одностороннього матраца можна зменшити висоту високого спального місця. Найчастіше купити односторонній матрац традиційно вирішуються для дитячих і підліткових ліжок. Вони досить компактні і зручні в зберіганні.

Якісні односторонні матраци володіють високими ортопедичними властивостями, гіпоалергійністю і довговічністю.

Тим, хто бажає придбати односторонні матраци, варто знати про їх переваги. Односторонні матраци є більш комфортними, завдяки технологічності наповнення верхнього шару.

Самі нові технології комфорту, які застосовуються у виготовленні односторонніх матраців, істотно підсилюють ортопедичний ефект. Для виготовлення чохла застосовуються високоміцні тканини, які мають чудові експлуатаційні характеристики і тривалий термін експлуатації. Спеціальні матеріали, вживані у виготовленні односторонніх матраців, ідеально адаптуються до зовнішнього середовища і регулюють температурний баланс в залежності від сезону року.

Вам не потрібно буде перевертати односторонній матрац в процесі використання для збільшення ресурсу виробу. Як показує статистика, більшість покупців двосторонніх матраців в процесі їх використання або взагалі не перевертають його, або всього лише пару разів. Таким чином, якщо ви вирішили купити односторонній матрац в Києві та Україні ви зможете непогано заощадити.

Серед широкого модельного ряду односторонніх матраців інтернет-магазину "Магдек" вибрати і купити односторонній матрац в Києві та Україні зможе для себе кожен. Щоб ви змогли правильно підібрати ортопедичний односторонній матрац і довгі роки насолоджуватися комфортним здоровим сном, зверніться за консультацією до менеджера магазину.


Порівняння товарів (0)Comfort-1
Comfort-1
Ступінь жорсткості: СреднийВисота: до 17 смНавантаження: 100 кг

1 085 грн.

ЭКО-52 двусторонний
ЭКО-52 двусторонний
Ступінь жорсткості: СреднийВисота: до 19 смНавантаження: 100 кг

1 241 грн.

ЭКО-51 односторонний
ЭКО-51 односторонний
Ступінь жорсткості: СреднийВисота: до 17 смНавантаження: 100 кг

1 043 грн.

ЭКО-41 односторонний
ЭКО-41 односторонний
Ступінь жорсткості: СреднийВисота: до 16 смНавантаження: 100 кг

982 грн.

Шанс 0 односторонний
Шанс 0 односторонний
Ступінь жорсткості: СреднийВисота: до 17,5 смНавантаження: 100 кг

1 287 грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)