Матрац Sun (Сан) Yellow Matroluxe

Наматрасник в подарок!!!
Выбор покупателей!
  • Матрац Sun (Сан) Yellow Matroluxe
Виробник: MatroLuxe
Модель: Сан Йеллоу Matroluxe
Наявність: На складі

  • 4 432 грн.


Доступні опції

Стислі характеристики
Ступінь жорсткостіСредний/Мягкий
Висота27 см
Навантаженнядо 170 кг
Ефект зима/літоЕсть
ТипПружинный Pocket Pocket 5 Zone
НаповненняПена Latex Foam с массажным эффектом, Пена Memory Foam, Кокосовая койра, Пружинный блок Pocket Pocket 5 Zone
Всі характеристики

Акція! "Наматрацник в подарунок!"
У подарунок по акції:
До закінчення акції

Вирішили придбати новий матрац з ортопедичним ефектом, але розгубилися в достатку асортименту? Купіть пружинний матрац Sun / ан Yellow Matroluxe. Він виготовлений із сучасних екологічно чистих матеріалів за унікальними технологіями і забезпечує анатомічно правильне положення хребта і повне розслаблення м'язів.

Чому варто купити матрац Sun Yellow Matroluxe

Ортопедичний матрац Sun Yellow Matroluxe – це двосторонній пружинний матрац з асиметричним рівнем жорсткості, а його висота становить 26 сантиметрів при цьому здатний витримати навантаження до 170 кг на одне спальне місце. П'яти зональний блок пружин "Pocket Spring" c інноваційним боковим посиленням Butterfly і рамкою з сталі по периметру – це основа матраца Сан Єллоу Матролюкс. Кожна з пружин має окремий чохол і не залежить від інших, що забезпечує точковий розподіл навантаження і ідеальне повторення контурів тіла. Застосування матеріалу Thermofiber забезпечує захист м'яких шарів матраца від негативного впливу пружин. Він доповнює матрац жорсткість і збільшує термін його експлуатації.

Latex Foam – це поєднання пінополіуретану і латексу. Цей наповнювач є екологічно чистим і має гиполлергенными, протигрибковими і антимікробними властивостями. Матеріал швидко приймає форму тіла і не схильний до деформацій. Він додає матрацу комфортну м'якість і підвищує його зносостійкість, навіть після тривалого використання.

Піна Memory Foam сприяє зниження контактного тиску, що чиниться матрацом на тіло людини, що стимулює периферичний кровообіг і надає максимальну підтримку тіла.Детальніше: https://magdek.com.ua/matras-pulsar-come-for

Кокосова койра Coconut Coir є натуральним пресованим матеріалом з хорошою пружністю і жорсткістю. Еластичність койре надає просочення латексом – як підсумок міцний і гігієнічний матеріал з високим терміном експлуатації. Особливістю кокосової койри є антибактеріальні властивості. Вона не деформується, не розкладається і стійка до гниття.

Стрейчевий чохол завдяки щільній структурі добре захищає матрац від пилу і пошкоджень, але при цьому володіє хорошою воздухопроводністю.

Купіть ортопедичний матрац Сан Матролюкс, адже завдяки високому рівню якості і своєю доступною ціною він давно став лідером серед покупців.

Увага: HTML не підтримується!

* Виробник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних і експлуатаційних параметрів, в зв'язку з можливими технічними оновленнями. Вид виробів може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях.

* Зображення, представлені на нашому сайті, можуть не передавати в точності колір і фактуру матеріалу, так як передача кольору залежить від налаштувань вашого монітора.

Для виготовлення або замовлення деяких товарів, яких немає в наявності може знадобитися передоплата в розмірі не менше 20%

Матрац належної якості, в разі зняття заводської упаковки (в розгорнутому вигляді) обміну або поверненню не підлягає, т.к є засобом особистої гігієни. Нестандартний матрац (індивідуальний, несерійний) належної якості, виготовлений за наданими замовником розмірами не підлягає поверненню або заміні, навіть при наявності заводської упаковки (виняток може становити гарантійний випадок).