Матрац Ortomed Flex

Модель: Ortomed Flex
Наявність: На складі
Артикул: 100500

  • 3 246 грн.


Доступні опції

Стислі характеристики
Ступінь жорсткості Средний
Висота до 12 см
Навантаження до 120 кг
Тип Беспружинный
Наповнення Пенополиуретан
Чохол Прорезиненная ткань
Всі характеристики


Також із цим товаром купують

Модель ортопедичного матраца Ortomed Flex – це безпружинний матрац призначений для лікарень і медичних установ. З таким матрацом догляд за хворими значно спрощується. Купіть для лежачого хворого матрац Ortomed Flex ортопедичні властивості, якого зроблять постільний режим комфортним.

Чому варто купити безпружинний непромокальний матрац Ortomed Flex

Ортопедичний матрац Ortomed Flex – це безпружинний двосторонній матрац середньої жорсткості. Матрац непромокальний для лежачих хворих розроблений і виготовлений для спеціалізованих медичних та лікувальних установ. Він відповідає стандартам якості та санітарно-гігієнічним висновкам. Матрац володіє відмінними ортопедичними характеристиками і підходить для людей із захворюваннями опорно-рухової системи. Основою конструкції матраца є шар пінополіуретану. Він є досить щільним матеріалом, що володіє анатомічними властивостями і не викликає алергії. Він дозволяє вашому хребту прийняти природне анатомічне положення, м'язам повністю розслабитися і поліпшити кровообіг. Тип ортопедичної піни був спеціально розроблений з урахуванням максимальних навантажень. Відрізняється високою пружностью і еластичністю. Висока щільність і безпеку гарантує виробу тривалий термін експлуатації і стійкість до руйнування під дією динамічних навантажень. Комірчаста структура піни забезпечує зручність і комфорт, створює масажний ефект, а також сприяє циркуляції повітря усередині матраца, що дає можливість уникнути "парникового ефекту" у внутрішніх шарах матраца.

Прогумована тканина чохла матраца не пропускає вологу. Завдяки водонепроникним якостям чохла, матрац можна піддавати щоденної дезінфекції розчинами антисептиків. Крім того тканина чохла володіє антиалергенними і антибактеріальними властивостями.

Купити ортопедичний непромокальний матрац Ortomed Flex, який значно полегшить догляд за хворою людиною, а особливо тим, хто знаходиться на постільному режимі. До того ж на такому матраці можна зручно і довго лежати, так як його ортопедичні властивості дозволяють прийняти правильне положення тіла, що забезпечує розслаблення м'язів і поліпшення кровотоку.

Увага: HTML не підтримується!

безпружинний медичний вологостійкий для лежачих хворих лікарень Матраци 70*190 висотою 12 см Матраци 120*190 висотою 12 см Матраци 90*200 висотою 12 см Матраци 160*200 висотою 12 см Матраци 160*190 висотою 12 см Матраци 140*200 висотою 12 см Матраци 140*190 висотою 12 см Матраци висотою 12 см Матраци 80*190 висотою 12 см Матраци 90*190 висотою 12 см Матраци 180*200 висотою 12 см Матраци 180*190 Матраци 150*190 Матраци 150*200 Матраци 70*190
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок
Консультант Лариса Консультант Лариса
×
Написати в Телеграм
Написати в Вайбер
Написати в ВоцАп
Написати листа
Подзвонити Life
Подзвонити Vodafone
Подзвонити Київстар