Матрац Ortomed

Модель: Ortomed
Наявність: На складі
Артикул: 100141

  • 3 146 грн.


Доступні опції

Стислі характеристики
Ступінь жорсткості Жесткий
Висота 18 см
Навантаження 140 кг
Тип Пружинный Мульти Боннель
Наповнення Пенополиуретан, Войлок, Пружинный блок Мульти Боннель
Чохол Прорезиненная ткань
Всі характеристики


Також із цим товаром купують

Модель ортопедичного матраца Ortomed– це модель матраца призначена для лікарень і медичних установ. З таким матрацом догляд за хворими значно спрощується. Купіть для лежачого хворого матрац Ortomed ортопедичні властивості, якого зроблять постільний режим комфортним.

Чому варто купити недорогий непромокальний матрац Ortomed

Ортопедичний матрац Ortomed – це пружинний двосторонній матрац середньої жорсткості. Матрац непромокальний для лежачих хворих розроблений і виготовлений для спеціалізованих медичних та лікувальних установ. Він відповідає стандартам якості та санітарно-гігієнічним висновкам. Матрац володіє відмінними ортопедичними характеристиками і підходить для людей із захворюваннями опорно-рухової системи. Основою конструкції матраца є блок пружин Bonnel. Він здатний витримати великі навантаження і має відмінну вентиляцію і вологообмін, а це гарантує довговічність матраца і збереження його еластичних властивостей. Термовойлок є нетканим матеріалом високої щільності. Він захищає внутрішні шари матраца від впливу пружинного блоку, що надовго зберігає їх якість.

М'якість матраца забезпечує шар пінополіуретану. Він є досить щільним матеріалом, що володіє анатомічними властивостями і не викликає алергій. Він дозволяє вашому хребту прийняти природне анатомічне положення, м'язам повністю розслабитися і поліпшити кровообіг. Прогумована тканина чохла матраца не пропускає вологу. Завдяки водонепроникним якостям чохла, матрац можна піддавати щоденної дезінфекції розчинами антисептиків. Крім того тканина чохла володіє антиалергенними і антибактеріальними властивостями.

Купити ортопедичний непромокальний матрац Ortomed, який значно полегшить догляд за хворою людиною, а особливо тим, хто знаходиться на постільному режимі. До того ж на такому матраці можна зручно і довго лежати, так як його ортопедичні властивості дозволяють прийняти правильне положення тіла, що забезпечує розслаблення м'язів і поліпшення кровотоку.

Увага: HTML не підтримується!

Ortomed Ортомед Матраци 80*200 висотою 18 см Матраци 180*200 висотою 18 см Матраци 80*190 висотою 18 см Матраци 140*200 висотою 18 см Матраци 140*190 висотою 18 см Матраци 90*200 висотою 18 см Матраци 160*200 висотою 18 см Матраци 160*190 висотою 18 см Матраци висотою 18 см Матраци 90*190 висотою 18 см Матраци 120*200 висотою 18 см Матраци 180*190
Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок
Консультант Лариса Консультант Лариса
×
Написати в Телеграм
Написати в Вайбер
Написати в ВоцАп
Написати листа
Подзвонити Life
Подзвонити Vodafone
Подзвонити Київстар