Як вибрати недорогий матрац і чи можна отримати комфорт за доступною ціною?

Як вибрати недорогий матрац і чи можна отримати комфорт за доступною ціною?

Головна причина, по якій більшість відкладають купівлю матраца в довгий ящик, - віра в сталий стереотип про нечувану ціну на цей виріб. Зрозуміло матрац хорошої якості не можна назвати дешевим придбанням, проте при умілому виборі ви завжди можете підібрати оптимальний за ціною варіант в інтернет магазині "Магдек". Сучасний асортимент такий широкий і різноманітний, що навіть моделі бюджетного сегменту відповідають найвищим стандартам якості і безпеки.

Як не помилитися з купівлею і витратити гроші з розумом - про це ми і пропонуємо поговорити детальніше.

У яких випадках варто купити дешевий матрац?

вибрати недлорогой матрац в інтернетіНе секрет, що далеко не завжди ми готові розлучатися з великими сумами грошей. Буває і так, що дорога купівля недоцільна. Приміром, дорогий матрац купувати зовсім не обов'язково, якщо ви плануєте організувати тимчасове спальне місце. Також не варто витрачатися на матрац для гостьової кімнати, дачного будинку, квартири, що здається в оренду.

Вироби класу "економ" представлені моделями в дуже широкому ціновому діапазоні. Тільки представте, "економічний" матрац може коштувати як скромну 1000 гривен, так і усі 10 000 гривен. При цьому мінімальна вартість найчастіше викликана скромними розмірами спального місця. Наприклад, при бюджеті в 1500 гривен легко можна підібрати односпальний матрац 80х190 завтовшки до 15 см Двоспальна модифікація цього виробу при тих же параметрах обійдеться в куди велику суму.

Не треба вірити в міф про те, що доступні за ціною недорогі матраци абсолютно незручні або навіть шкідливі для здоров'я. Сьогодні виробники застосовують унікальні технології і новітні конструкції, що дозволяють виготовляти якісні і технологічні вироби при помірних витратах на виробництво. Економлячи на матеріалах і інших ресурсах, розробники компенсують це передовими розробками в області ортопедії. Готові вироби можуть похвалитися довговічністю, надійністю і гідними експлуатаційними характеристиками.

Розглянемо різновиди недорогих матраців, здатних задовольнити найвищі вимоги.

Вибираємо недорогі і якісні матраци

Серед бюджетних виробів все більшого поширення набувають безпружинні, виготовлені на основі ортопедичної піни (пенополиуретана). Вибираючи такий матрац, важливо враховувати характерну властивість виробу - його здатність підтримувати хребет користувача в анатомічно правильному положенні.

недорогі і якісні матрациДумаючи про зручне ліжко, ми тут же уявляємо собі м'яке, подібне до хмари, ложі. При цьому лише небагато знають про те, що зайва м'якість спальної поверхні може обернутися болем в м'язах і спині. Декілька блаженних хвилин відпочинку досить часто призводять до несприятливих наслідків на ранок, про що попереджають ортопеди. Як виявилося, якісний безпружинний матрац на поролоні - варіант, що повністю виключає подібний результат. Виріб має оптимальну міру жорсткості завдяки спеціальним добавкам, покликаним забезпечити правильну підтримку усьому опорно-руховому апарату.

Напевно вам доводилося чути про пружинні матраци - своєрідний хіт радянської епохи? Не треба впадати в ностальгічний настрій, адже вироби радянського зразка не мають нічого спільного з сучасними аналогами. Сьогодні пружинний матрац - зовсім не скрипуче і запорошене ліжко, а технологічне і комфортне ложе. Серед бюджетних конструкцій виділяються моделі на залежному пружинному блоці "Боннель". Внутрішній світ таких виробів представлений скріпленими воєдино пружинами, а також спеціальними прошарками з декількох матеріалів наповнення. Така конструкція вимагає від покупця особливої уважності - перед купівлею не забудьте ретельно промацати матрац. Наповнювач може виготовлятися з дешевого матеріалу, проте товщина його не має бути менше 1,5 см Інакше "знайомство" з пружинками, що пробиваються крізь наповнювача, відбудеться в найближчому майбутньому. Також враховуйте, що система "Боннель" не влаштує вас, якщо від матраца очікується ортопедичность.

Куди довговічніший і комфортніший варіант - матраци на незалежних пружинних блоках. Ці варіанти істотно допрацьовані в порівнянні з "Боннель": вони мають ортопедичні властивості, не проминаются і не забиваються пилом навіть через роки використання. Відпочинок на такому ложі корисний для хребта, оскільки виріб сприяє рівномірному розподілу навантаження по усій спальній поверхні. Ця властивість сприяє розслабленню хребта, м'язів, суглобів, нормалізації кровообігу. У моделях бюджетного сегменту кількість пружинок на спальне місце може доходити до п'ятисот одиниць, в дорожчих - не менше тисячі.

Важливо знати: подружнім парам слід віддавати перевагу моделям на незалежних пружинних системах. Вони надійно захищають користувача від неприємного ефекту "хвилі", коли хтось один встає з ліжка або лягає на неї. Незалежно від вашої активності, друга половина матраца залишається нерухомою.

Довіряти варто перевіреним виробникам, що мають багаторічну історію на ринку. Якщо ви розбираєтеся у брендах, без зусиль відрізните якісний продукт від сумнівного. Так, від купівлі краще відмовитися, якщо пружинний матрац має тонкий прошарок. Не менш поганий знак - занадто великі проміжки між пружинами. Варіант, який варто відмести відразу, - занадто м'які поролонові матраци.

Провідні виробники бюджетних матраців

Розглянемо марки, представлені на вітчизняному ринку виробами класу "економ" :

  • Highfoam Noble. Виробник, що випускає популярні на сьогодні пружинні і безпружинні матраци на пенополиуретане. Характерна особливість цих виробів - застосування в їх виробництві тільки сучасних матеріалів, завдяки чому забезпечується оптимальне співвідношення ціни і якості. Приміром, модель Noble Argentum Amaltea від цього бренду виконана з унікального, принципового нового аналога латексу Highfoam Bio™. Матеріал має подвійну комірчасту структуру і перфоровані шари. Дивує його ціна: за модель завтовшки 22 см з покупця просять скромні 2500 гривен.
  • Матролюкс.Фабрика, що радує покупців недорогими, але дуже технологічними виробами лінійки Roll. Ці матраци складаються з монолітного блоку, виконаного з екопіни, а також щільного жакардового чохла. Вартість безпосередньо залежить від параметрів виробу і його товщини. Так, односпальний варіант завтовшки 14 см обійдеться в 1800 гривен, а його двоспальну версію - близько 4000 гривен. Пружинні моделі від цього виробника представлені матрацами на залежних блоках пружин з прошарками різних наповнювачів. Односпальна версія завтовшки 20 см коштуватиме близько 1400 гривен, а модифікація на незалежних пружинах - близько 1800 гривен.
  • ЕММ. Окремі моделі від цього виробника належать сегменту "економ". Так можна сказати про вироби Sleep&Fly Silver Edition - матрацах з наповненням з щільного ППУ. Наповнені екопіною нового покоління, вони відрізняються гипоаллергенностью і анатомічністю. Односпальна версія цієї лінійки завтовшки 12 см обійдеться в прийнятні 1500 гривен, двоспальний аналог - близько 3000 гривен.

Рекомендації по вибору бюджетних матраців

Навіть найдоступніший за ціною матрац вимагає від покупця пильності при його виборі. Передусім, необхідно визначитися з метою купівлі: вирішите, чи збираєтеся ви використати виріб регулярно або періодично. Від цього залежить практично все.

вибрати матрац ортопедичний в інтернетіОбов'язково треба врахувати індивідуальні параметри користувача: вагу, зростання, комплекцію, вік, стан здоров'я, переваги відносно міри жорсткості. Приміром, повним людям слід вибирати вироби пожорсткіше, а хирляві можуть собі дозволити відпочинок на м'якому ложі. Людям літнього віку також краще придбавати матраци з м'якою поверхнею. Вибираючи модель для дитини, пам'ятаєте про любов дітей до стрибків на ліжку і активних ігор. Виріб має бути розрахований на підвищені регулярні навантаження.

Для тих, що часто переїжджають і подорожуючих оптимальним вибором стануть рулонні поролонові матраци. Повністю позбавлені пружинної конструкції і металевих елементів, вони легко згортаються в рулони, що дозволяє укладати їх у багажник, возити з собою в потягу і електричці. Такі матраци дуже зручні у зберіганні: їх можна швидко згорнути і прибрати за шафу або в комору.

Важливо знати: остерігайтеся підробок! Якщо продавець або пропонований виріб викликають у вас сумнів, сміливо вимагайте сертифікат якості. Купуючи продукцію сумнівного виду, ви ризикуєте залишитися без гарантії від виробника.

Придбати якісний, комфортний і при цьому недорогий матрац при асортименті, запропонованому сьогодні, - завдання не особливо складне. Экономсегмент воістину багатий як на пружинні, так і на безпружинні моделі. Щоб не помилитися з купівлею, не треба кидатися у бік першого варіанту, що сподобався. Від покупця все ще знадобляться уважність, пильність, облік базових критеріїв вибору.

Важливо знати: не позбавляйтеся від етикетки відразу після розпаковування виробу. Як правило, її вкладають в упаковку або пришивають до куточка. Гарантійне обслуговування надається тільки при пред'явленні етикетки і інших документів, що вказують на вартість товару, дату, час і місце його придбання.

3486


Читайте також

Які є ортопедичні матраци

Які є ортопедичні матраци

У наше століття контрастів фізичних навантажень (з одного боку - гіподинамія, а з іншої - періодично...

Купити матрац дешевше: як можна заощадити при покупці матраца?

Купити матрац дешевше: як можна заощадити при покупці матраца?

Як заощадити при покупці матраца в Києві та придбати якісний виріб?З цим питанням стикаються практич...

Кращі виробники матраців України - Рейтинг 2023 року

Кращі виробники матраців України - Рейтинг 2023 року

Третина від усієї тривалості життя людина відводить на сон, що в повній мірі пояснює значимість якіс...

Скільки коштує якісний матрац в інтернеті

Скільки коштує якісний матрац в інтернеті

Більшість відвідувачів меблевих магазинів ставлять одне і те ж питання: чому деякі ортопедичні матра...

Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок
Консультант Лариса Консультант Лариса
×
Написати в Телеграм
Написати в Вайбер
Написати в ВоцАп
Написати листа
Подзвонити Life
Подзвонити Vodafone
Подзвонити Київстар