Кинезіологічні тейпи (пластирі)


Кинезіологічні тейпи (пластирі)

Інноваційні методики реабілітації та травматології: кинезиологические тейпи (пластирі, стрічки)

кинезиологические тейпыКинезио тейп являє собою спеціальну стрічку, схожу на пластир, з 100% бавовни, нейлону або штучного шовку, що не містить у своєму складі будь-яких препаратів або лікарських засобів. На всю поверхню стрічки наноситься хвилеподібним шаром лише спеціальний акриловий гіпоалергенний клей. На відміну від бинта і класичного спортивного тейпа, кинезио тейп володіє еластичністю, максимально наближеної до еластичності шкіри людини (володіє можливістю розтягування до 190% від початкової величини). Завдяки такій еластичності і спеціальної структури стрічки і досягаються описані нижче ефекти від застосування цього пластиру. Властивості кинезиотейпа такі, що людина майже не відчуває, і свобода руху нічим не обмежена. Більш того, його можна носити цілодобово (протягом 3-5 днів), продовжуючи займатися спортом або будь-якої іншої рухової активністю. Звідси і назва цього чудо-засобу: "kinesio" перекладається як "рух", а "tape" - "стрічка", тобто стрічка, яка не обмежує Ваш рух і при цьому має постійний лікувальний ефект, мобілізуючи тільки власні ресурси організму для швидкого відновлення. Важко уявити собі більш інтенсивний вид терапії!

У процесі застосування кинезиотейпа досягається знеболюючий і лікувальний ефекти в результаті поліпшення кровообігу і руху лімфи в травмованої області. Пластир піднімає шкіру, зменшує тиск і полегшує циркуляцію крові, тим самим даючи травмованим м'язам розслабитися». Крім того, у поєднанні з природними рухами тіла він розтягує шкіру і масажує її, а також надає постійну підтримку травмованим суглобам і м'язам. Завдяки цьому поліпшується відтік лімфи і больові відчуття знижуються.

Показання до застосування пластиру кинезио тейпа

Кинезио тейпыДо основних показань щодо застосування кинезио тейпов, при яких досягається максимальний терапевтичний і знеболюючий ефект, належать:

Забиті місця, розтягнення, вивихи, надриви, запалення м'язів, суглобів і сухожиль. Гематоми та набряки різного походження. Болі в м'язах і суглобах. Травми і захворювання опорно-рухового апарату (ДЦП, порушення постави, початкові форми сколіозу, грижі хребта, дитяча кривошея, періартрити, епікондиліти, артрози, остеохондроз хребта). Рубцеві зміни шкіри. Менструальні болі. Головний біль напруги.

Перелік показань та захворювань, при яких вдається досягти значного поліпшення стану з допомогою кинезио тейпов і методики тейпирования, з кожним роком незмінно збільшується. Це пов'язано з ефективністю даного неінвазивного способу лікування без ліків.

Протипоказання до застосування кинезио тейпов

Протипоказаннями для застосування кинезио тейпов є:

Алергічна реакція на акрил, індивідуальна непереносимість. Захворювання шкіри, в тому числі онкологічні. Ксеродерма (пергаментна шкіра). Відкриті рани і трофічні виразки в місці аплікації кинезио тейпа. Перший триместр вагітності. Літній вік з чутливою, слабкою шкірою. Пацієнти з системними захворюваннями шкіри і її травмами. Схильність до утворення пухирів, мікротравм, синців або синців. Тромбоз глибоких вен нижніх кінцівок.


Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок
Консультант Лариса Консультант Лариса
×
Написати в Телеграм
Написати в Вайбер
Написати в ВоцАп
Написати листа
Подзвонити Life
Подзвонити Vodafone
Подзвонити Київстар