Всі матраци Sleep&Fly Silver Edition

Матраци Sleep&Fly Silver Edition

Матраци Sleep&Fly Silver Edition
Правильно підібраний матрац для вашого спального місця – це запорука міцного, спокійного і здорового сну. Матрац повинен приймати форму тіла так, щоб хребет знаходився в природному анатомічному положенні. Проявіть турботу про здоров'я і затишку вашого спального місця – купіть ортопедичний матрац Sleep&Fly Silver Edition.

Лінійка матраців Sleep&Fly Silver Edition - це широкий асортимент анатомічних, лікувально-профілактичних та ортопедичних матраців самої різної конструкції і цінової категорії. Матраци Sleep&Fly Silver Edition виготовлені з традиційного пружинного блоку «Bonnel», блоку незалежних пружин «Pocket spring». Матеріали і оббивні тканини йдуть тільки високої якості. Вони абсолютно нешкідливі і гіпоалергенні.

Безпружинні матраци Sleep&Fly Silver Edition виготовляються з допомогою високоякісних екологічно чистих матеріалів з впровадженням інноваційних розробок. Ортопедичні матраци на основі блоку незалежних пружин «Pocket spring» виготовляються шляхом нашарування кокосової койри, термовойлока і ультракомфортной ортопедичний піни. Багато матраци цієї торгової марки мають два рівня жорсткості – вам варто лише перевернути матрац для більшої комфортності. Кліматичний ефект підтримує оптимально комфортний температурний режим під час сну незалежно від пори року. Щільна і міцна тканина жаккард, що використовується в якості оббивки матраців Sleep&Fly Silver Edition, стане надійним захистом від пошкоджень і забруднень. Завдяки спеціальному просоченню вона володіє інсектицидними та бактерицидними властивостями.

Сон людини – це не тільки відпочинок, але і високий життєвий тонус, бадьорість і високу працездатність. Купіть ортопедичний матрац Sleep&Fly Silver Edition і ви переконаєтеся, що це дійсно так!


0
false
false
true
Вилучити
Змінити