
І ось, позаду залишилися комплекти на виписку, перші повзунки і сорочечки - малюк навчився сидіти. Маленькій людині потрібно все більше місця не тільки в межах батьківської уваги, а й в межах будинку, тому що є, наприклад, малюк вже може разом з усіма. А для того, щоб процес годування проходив в зручних умовах, необхідно підібрати спеціальний стілець. Адже саме з нього почнеться перший крок до самостійності.
Які бувають дитячі стільчики для годування?
В основному, стільці для годування діляться на дві групи, серед яких трансформери і так звані бустери. Кожен вид має свої переваги, так що не бійтеся помилитися - моделі мають стандартний необхідний функціонал
Перші розраховані на тривале застосування. Суть конструкції полягає в тому, що коли дитина виросте з стільчика для годування, то її легко можна перетворити в окремий стіл і стілець, що дуже зручно для навчання дошкільника, наприклад.
Діляться трансформери на дерев'яні та пластикові: особливої різниці між ними немає, хіба що пластмасовий каркас легше миється. Добре, якщо нахил спинки буде регулюватися: це дуже зручно в разі, якщо дитина не тільки їсть, але і грає сидячи.
Бустери кріпляться до стільців для дорослих за допомогою спеціальних кріплень. Вони дуже зручні в разі, якщо сім'я багато подорожує. Стілець дитячий такої моделі, як правило, легко розбирається, а тому дуже компактний.
На що звернути увагу вибираючи дитячий стільчик для годування?
Однак найбільше уваги при виборі вимагає не модифікація, а безпеку. Ремінці, щоб малюк не вислизнув з стільця. Відмінним вараінтом стане модель у якій ніжки будуть широко розставлені - це забезпечить додаткову стійкість, а прогумовані деталі допоможуть запобігти отримання травм.
Зверніть увагу на стільницю - вона повинна бути досить широкою, щоб на ній без праці розміщувалася тарілка і стаканчик. Добре, якщо ця деталь буде округлої - чим менше гострих кутів, тим краще.
Така «мазка» річ просто повинна добре митися, а тому вибирайте сидіння, покрите м'якою, але знімною підкладкою. Бавовняна тканина досить легко стирається і приємна до тіла. З клейончатій легше, але вона має властивість ковзати і не завжди зручна під час сидіння.
Але пам'ятайте, що якою б безпечною не була дитячі меблі, залишати дитину без нагляду не слід, особливо коли малюк тільки-тільки почав освоювати нове пристосування.