Які переваги мають безпружинні матраци

Які переваги мають безпружинні матраци

Саме час поговорити про те, що являють собою безпружинні матраци і в чому їх відмінність від звичайних моделей. Переваги і недоліки є у всіх типів матраців, однак у безпружинних плюсів значно більше. Чому ж саме такі гарні вироби? Залишайтеся з нами, і ви отримаєте максимум корисної інформації.

Чим хороші безпружинні матраци?

Говорячи про переваги, в першу чергу слід сказати про ефективну підтримку хребта. Безпружинні ортопедичні матраци мають настільки м'яку поверхню, що ідеально підійдуть навіть людям, що страждають від болів в спині.

безпружинні матраци переваги та недолікиІнше гідність даних виробів - їх екологічність. Пружинний матрац може мати комфортне наповнення, про однак все одно буде грішити повітряними зазорами між пружинами. В результаті матрац почне накопичувати пил, а заодно стане розсадником для кліщів.

Пружинні матраци оснащені металевими пружинами. З плином часу під впливом вологи метал неминуче руйнується у зв'язку з корозією. У результаті будь-який ваш рух на такому матраці буде супроводжуватися неприємним, звучним скрипом. У випадку з безпружинні моделями будь-які сторонні шуми під час відпочинку виключені.

Крім того, варто окремо сказати про інше нестачі пружинних матраців: вони досить часто "б'ються" струмом. Це пов'язано з присутністю в їх конструкції металу, який сприяє утворенню статичної електрики. Дана властивість приносить неабиякий дискомфорт, а також завдає шкоди здоров'ю.

Пружинні матраци досить жорсткі по краях, бо під час сну неможливо задіяти всю площу. Якщо ваше ліжко односпальне, незручностей не виникне, проте двом буде не дуже просторо. Кому-то в будь-якому випадку доведеться відсунутися далі від краю. Також відомо, що безпружинні матраци в 1,5 рази довговічніше пружинних - останній служить в середньому на 5 років менше.

ТОП-5 м'яких безпружинних матраців - вибір покупців:

ТОП-5 безпружинних матраців середньої жорсткості - вибір покупців:

ТОП-5 жорстких безпружинних матраців - вибір покупців:

8 930 грн. 11 757 грн.

6 667 грн. 7 890 грн.

ТОП-5 безпружинних матраців з різним рівнем жорсткості - вибір покупців:

Які недоліки безпружинного матраца?

  1. Перший і найочевидніший - висока ціна. Саме через дорожнечу більшість не вирішуються на покупку.
  2. Якщо в сім'ї є маленькі діти (віком 3-6 років), придбання безпружинного матраца не вбачається розумним рішенням. Чому? Він надійний, але не настільки, щоб витримувати регулярні стрибки по його поверхні. А діти, як відомо, дуже люблять стрибати на ліжку.
  3. Любителі відпочивати на м'яких поверхнях більше оцінять комфорт та зручність пружинних моделей. Відпочинок на безпружинних матрацах може здатися дещо незвичним.
  4. При наявності серйозних захворювань спини не слід відпочивати на занадто жорсткої ліжку - це протипоказано ортопедами. Сон на жорстких матрацах показаний для профілактики захворювань хребта, але не лікування.

Для кого безпружинний матрац - ідеальний вибір?

преимущества и недостатки беспружинных матрасовВас мучить алергія на пил або патології органів дихання? Пружинний матрац доставить вам масу незручностей, чого не скажеш про безпружинні моделі. На відміну від традиційного, їх конструкція повністю виключає скупчення в їх надрах пилу і патогенних бактерій.

Коли в сім'ї поповнення, безпружинний матрац повинен негайно з'явитися в будинку. Малюкам слід відпочивати тільки на таких виробах, адже їх конструкція сприяє здоровому формування хребта новонародженого.

Також безпружинні матраци рекомендовані великим людям, які страждають від ожиріння. Розташовуючись на звичайному виробі, ви неодмінно відчуєте "ефект гамака" - поступово будете провалюватися в середину. У міру подальшого використання традиційний матрац промнется і прийде в непридатність. Безпружинні моделі з високим ступенем жорсткості - ваш оптимальний вибір.

Матеріали наповнення безпружинних матраців

В якості наповнювачів виробники використовують як натуральні, так і штучні матеріали. Від якості наповнення залежать вартість, довговічність і зручність вироби.

  1. Латекс - натуральний матеріал, який отримують внаслідок унікальної переробки соку каучукового дерева. Матеріал відомий м'якістю, пружністю, здатністю швидко відновлювати первинну форму. Такі якості дозволяють йому залишатися ідеальним наповнювачем для безпружинних матраців.
  2. Синтетичний латекс - штучно отриманий матеріал, що поєднує в собі переваги натурального аналога і підвищену жорсткість. При цьому він поступається натуральному латексу в зносостійкості. Матраци з таким наповненням рекомендовані для людей з зайвою вагою.
  3. Койра кокоса - волокно, яке отримують після ретельної переробки оплодні кокоса. Як матеріал наповнення його використовують у комбінації з натуральним і синтетичним латексом. Койра кокоса надає виробу додаткову жорсткість і продовжує термін їх експлуатації. Найчастіше такий наповнювач радять для профілактики захворювань опорно-рухової системи.
  4. ППУ (пінополіуретан) - штучний наповнювач, відомий гіпоалергійністю і м'якістю. Матраци з ППУ наповненням дуже стійкі до зносу і при цьому порівняно доступні за ціною.
  5. Холлофайбер - матеріал наповнення, в складі якого присутні порожнисті волокна поліестеру. Матеріал чудово провітрюється, володіє вологостійкістю і захищає матрац від пилу. Вироби з таким наповненням точно не стануть місцем проживання для кліщів і мікробів.
  6. Меморикс - матеріал, "запам'ятовує" контури тіла користувача. Славиться здатністю миттєво відновлюватися після навантажень. Штучний наповнювач, здатний змінюватися під тепловим впливом людського тіла.

переваги безпружинних матрацівБільшість покупців позитивно відгукуються про безпружинних матрацах. В першу чергу вони відзначають їх зручність і підвищений комфорт в порівнянні з пружинними аналогами. Такі вироби рівномірно розподіляють вагу і навантаження по всій спальної поверхні, надають ефективну підтримку хребта.

Як правильно вибрати безпружинний матрац?

  • Обов'язково стежте за тим, щоб верхній шар був вироби повністю натуральним. При виборі синтетики можна навіть не сподіватися на справжній комфорт.
  • Перш ніж залишити гроші на касі, протестуйте матрац прямо в магазині. Не потрібно соромитися - розташовуйтесь на нього так, ніби ви знаходитесь дома. Приймайте улюблені пози для сну і відпочинку, оцінюйте зручність моделі об'єктивно.
  • Найважливіше правило: довіряйте тільки перевіреним виробникам. Вироби сумнівного походження не заслуговують вашої уваги.
4772


Читайте також

15 кращих безпружинних матраців - Рейтинг 2023 року

15 кращих безпружинних матраців - Рейтинг 2023 року

Хочете організувати максимально комфортну спальну зону? У такому разі належить розібратися в тонкоща...

Які види ортопедичних матраців бувають

Які види ортопедичних матраців бувають

Третина життя людини відводиться на сон, що говорить про важливість грамотного підходу до організаці...

Жорсткий матрац - протипоказання і призначення

Жорсткий матрац - протипоказання і призначення

Жорсткий матрац - ортопедичний виріб, корисне далеко не для всіх. Незважаючи на це, лікарі рекоменду...

Купити матрац дешевше: як можна заощадити при покупці матраца?

Купити матрац дешевше: як можна заощадити при покупці матраца?

Як заощадити при покупці матраца в Києві та придбати якісний виріб?З цим питанням стикаються практич...

Є питання? Ми на зв'язку! Напишіть зручним для Вас способом або замовте зворотній дзвінок
Консультант Лариса Консультант Лариса
×
Написати в Телеграм
Написати в Вайбер
Написати в ВоцАп
Написати листа
Подзвонити Life
Подзвонити Vodafone
Подзвонити Київстар